wtorek, 15 września 2015

"Przyszła pani jesień w kolorach czerwieni. Pełne kosze owoców niesie, babim latem snuje po ziemi." :)

To znowu ja :)
A oto moje dekoracje, które sobie przygotowałam ze zbiorów leśnych po ostatnim spacerzeNie mogłam się oprzeć i kupiłam ten jesienny wianek w Home&YouJeszcze chciałabym podziekować Ushii za prezent, który dostałam już sto lat temu na urodziny :)
Dziękuję Kochana, sprawiłaś mi ogromną niespodziankę!
ściskam Was ciepło i do następnego razu :)
Agnieszka


poniedziałek, 14 września 2015

Wrzosów część druga...

Poniosło mnie z wrzosami jak Olbrychskiego w Zachęcie :)
Dekoracje wrzosowo- mchowe pełną parą, coraz bardziej mi się zaczynają podobać.
Wczoraj piekny spacer po lesie, uwielbiam zapach lasu szczególnie w takie ciepłe i słoneczne dni jak wczoraj.
Lubię jesień i barwy tej pory roku i pomimo deszczu, wiatru i mniejszej ilości słońca cieszę się na te dni przy kominku z kubkiem goracej herbaty lub czekolady w ciepłych wełnianych skarpetach :)

Biorę się za kolejne dekoracje, materiały i półprodukty już przygotowane, jeśli chcecie zobaczyć co z tego wyjdzie to zapraszam niebawem :)Dobrego tygodnia Wam życzę!
pozdrawiam
Agnieszkaczwartek, 10 września 2015

Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko :)

Witajcie,
Piękny dzień dziś mamy, ale już czuć jesień w powietrzu, chociaż słyszałam, że niby ostatnie dni września mają być upalne! Nie wierzę za bardzo w te prognozy, ale gdyby się tak miało zdarzyć to jestem jak najbardziej za :)
Dzisiaj odprowadziłam swoją córcię do szkoły i odwiedziłam swój ulubiony sklep ogrodniczy. No a tam cuda - nie mogłam się oprzeć cudnym, puchatym wrzosom.


Wiecie co, nie wyobrażam sobie już mojego balkonu bez wrzosów jesienią, potem dorzucę kilka dekoracji z dynią w roli głównej i moja ulubiona pora roku nabiera pięknych kolorów, jeszcze żeby to słonko nam świeciło jak najdłużej to byłabym przeszczęśliwa!
No więc zakasałam rękawy, bo jeszcze musiałam uporać się z uschniętymi już krzakami pomidorów i papryk i już taki oto efekt :)
Już jesień
rodzi się w moich oczach .
Króluje
przez kilka miesięcy
i odchodzi
JESTEM JAK JESIEŃ
złota ,
szczera
ciepła
zimna .
KOCHAM JESIEŃ

Maria Jasnorzewska Pawlikowska

pozdrawiam Was cieplutko,
ściskam
Aga