środa, 21 stycznia 2015

Wizja idealna...

Witajcie Kochani!
Czuję, że wielkimi krokami zbliża się już wiosna :) chociaż za bardzo tego za oknem jeszcze nie widać, ale czuję to pod skórą.
Jestem ciekawa Waszych wiosennych planów, nowych aranżacji. Czy w związku z nadejściem wiosny coś się będzie zmieniało w Waszym życiu, może coś NOWEGO pojawi się na horyzoncie, nowa praca, nowe pomysły, nowe.....
Chciałabym Was zaprosić do stworzenia WIZJI IDEALNEJ swojego życia.
Wyobraźcie sobie, że  wszystkie problemy zniknęły, nie ma żadnych dylematów, z którymi w tej chwili sie mierzycie, wszystko jest idealne, wszystkie Twoje wartości sa spełnione w 100, budzisz się, otwierasz oczy i co widzisz? Zamknij oczy jeśli chcesz....
Co masz wokół siebie?
Kto tam jest z Tobą?
Co słyszysz?
Co czujesz?
Gdzie jesteś?
Kim tam jesteś?
Co masz?
Ile masz pieniędzy?
Co wiesz? Co umiesz?

Jeśli to już masz zaprojektowane w głowie, to spróbuj tą wizję podkręcić o 100 %

Co tam może jeszcze być, co tam się nowego pojawiło?
Jakie zapachy Cię otaczają?
Co tam jest?
Jak wygląda otoczenie wokół Ciebie?
Gdzie jesteś?
A spróbujesz to jeszcze podkręcić o 200%, o 300% i 400%?
Zobacz teraz jak to wygląda.

Będziecie mieli tendencję do wracania do rzeczywistości, to normalne, ale jak pojawi się myśl, porównanie do tego co jest teraz, zabierz swoje myśli z powrotem do wizji idealnej.
Ciesz się tą chwilą, projektuj swoją wizję w myslach, jesli chcesz to podziel się tą wizją z kim będziesz chciał.
Możesz stworzyć plastyczny obraz swojej wizji, narysuj, namaluj, wylep z plasteliny, modeliny, ciastoliny, z czego chcesz, wracaj do tej wizji jak poczujesz, że coś jeszcze nie jest narysowane, jeśli coś jeszcze chcesz do niej dołożyć. Sprawdzaj raz na jakiś czas czy to jest właśnie to.

Pamiętajcie, "POZA STREFĄ KOMFORTU DZIEJĄ SIĘ RZECZY MAGICZNE"

 Jak Wam się podobało? Jak było? Jakie macie refleksje?
Możecie się ze mną podzielić swoimi spotrzeżeniami?

Na zakończenie mojego dzisiejszego wpisu chciałabym się z Wami podzielić swoją malutką cząstką swojej wizji idealnej :) Tą część przeniosłam już z mojej wizji idealnej do rzeczywistości :) Pomalutku, małymi kroczkami idziemy do przodu :)a Ushii za kartki świąteczne- widoczne na poniższym zdjęciu :)

pozdrawiam Wszystkich cieplutko,
Aga

niedziela, 18 stycznia 2015

Moja nowa pasja....coachingA więc co robiłam przez czas, kiedy mnie nie było?
ODP: Uczyłam się i rozwijałam!

Przez ten czas ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu uzyskując dyplom Trenera oraz ukończyłam Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO.
Jestem więc praktykującym coachem w trakcie akredytacji ICF na poziomie Associated Certified Coach (ACC).

Na pewno część z Was słyszała o coachingu. Dla innych może być to coś zupełnie nowego…

Coaching jest wspaniałą metodą do pracy z ludźmi, którzy chcą odkryć swój potencjał, którzy chcą COŚ ze swoim życiem zrobić, chcą zmiany, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Coaching to rozmowa między dwiema osobami coachem i klientem, rozmowa, która polega przede wszystkim na zadawaniu przez coacha inspirujących pytań.

Coach może pracować z Klientem w obszarach związanych z pracą zawodową, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Klienci dzięki pracy coachingowej ustalają konkretne cele, podejmują trafne decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności, ze swojego naturalnego potencjału, podnosząc przez to jakość swojego życia.

Coachowie nauczeni są słuchania, obserwowania, dążą do odblokowania potencjału, wydobycia rozwiązań i odpowiedzi, które są w kliencie.
Coach ma postawę, w której postrzega klienta jako osobę kompletną, kreatywną i pełną pomysłów.

Zapraszam do pracy coachingowej ze mną. Może masz jakiś dylemat, nad którym ostatnimi czasy rozmyślasz, może chciałbyś wykreować nowe pomysły, może zastanawiasz się nad jakąś zmianą, nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszam Cię do poznania coachingu! Proponuję sesje coachingowe w Warszawie lub przez telefon lub skype.

Może się teraz zastanawiasz czy mają sens, takie sesje przez telefon, otóż tak, większość coachów na świecie właśnie pracuje w ten sposób. To bardzo dobra metoda, pozwala się wyłączyć i pracować głębiej dzięki temu, że się nie widzimy (osiągasz wówczas głębsze wglądy), jesteś w stanie być bardziej skupiony i wyłączony.
Nie musisz angażować swojego czasu na dojazdy, na spotkania w kawiarni czy w gabinetach.

Zawsze możesz spróbować i zobaczyć jak to będzie działać. Nic Cię to nie kosztuje.
Zapraszam Cię do sesji próbnej, całkowicie bezpłatnej.

Kontakt do mnie:
Nr tel: 535 435 066
E-mail:  coach.agnieszkabloch@gmail.com


Zapraszam Wszystkich tych, którzy chcą popracować coachingowo,  na mojego drugiego bloga:
http://napiszsienanowo.blogspot.com/

Pozdrawiam Was ciepło,
Agnieszka

sobota, 17 stycznia 2015

Powrót po latach :)

Witajcie Kochani!
Poczułam potrzebę powrotu do świata blogowego, bardzo mi Was wszystkich brakowało i naprawdę w pewnym momencie zaczęłam za Wami tęsknić. Tak szczerze. Czas kiedy aktywnie blogowałam, kiedy miałam poczucie, że jestem częścią naszego wspólnego świata jawi mi się jako naprawdę wspaniałe doświadczenie i możliwość poznania cudownych ludzi, szczerych, pełnych oddania swoim pasjom.
W czasie mojej nieobecności wiele się zmieniło w moim życiu, pojawiły się nowe zawodowe doświadczenia, nowe pasje, ale zawsze obok była ta związana z blogowaniem i pięknymi wnętrzami, robótkami, handmadem itd. Zawsze ceniłam Was za to, że jesteście wierne swoim pasjom i pomimo dodatkowych aktywności i prac zawodowych znajdowałyście czas na własnego bloga, na robienie pięknych zdjęć, a przede wszystkim na tworzenie.
W naszym mieszkanku też wiele rzeczy się zmieniło :) oczywiście w moim ukochanym stylu shabby chic!


Wrzucam dosłownie kilka zdjęć żeby Was nie zanudzać :)


A o mojej nowej pasji opowiem Wam przy kolejnym wpisie:) Pozostawię tutaj nutkę tajemnicy :)
Kończę już na dziś :) poniżej nasz stroik świąteczno- zimowy, który jeszcze cieszy oko :)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko :)
Agnieszka
Witajcie Kochani,
Długo mnie nie było, ale wracam.
Nowa odsłona mojego mieszkanka już niebawem. Zapraszam!
Ściskam Was wszystkich!
Aga