sobota, 26 marca 2011

Moje pierwsze wyróżnienie.....

Szczerze powiem, że nie spodziewałam się , że otrzymam jakiekolwiek wyróżnienie w naszym świecie blogowym. A jednak, taką niespodziankę sprawiła mi Ola z Destination Art, Oluś dziękuję Ci z całego serca za to wyróżnienie, naprawdę brak mi słów...Z tego co zdążyłam się zorientować (a prawdę powiedziawszy Ola mi podała wskazówki :)) otrzymanie wyróżnienia wiąże się z napisaniem kilku ciekawostek o sobie. Szczerze, zastanawiałam się dzisiaj od rana co ja mogę ciekawego o sobie napisać, ale spróbuję.....:
1. Jestem typową zodiakalną Rybą, ze swoim "rozmemłaniem ", niezdecydowaniem i bujaniem w obłokach;
2. Mam fioła na punkcie sprzątania, nie powiem żeby mi to nie przeszkadzało, ostatnio powoli zaczynam nad tym pracować :) z marnym jak dotąd skutkiem;
3.Skończyłam Oceanografię;
4. Śniadania jem tylko na słodko;
5.Uwielbiam toffi i rurki z bitą śmietaną, jakiś czas temu odkryłam cukiernię, w której sprzedają rurki z bitą śmietaną i z toffi, dla mnie raj 2 w 1 :)
6. Kocham Włochy i Japonię, we Włoszech już byłam, Japonia nadal jest moim wielkim marzeniem;

Kochane, nie wiem co jeszcze... jak mi się coś przypomni ciekawego to w kolejnym poście dopiszę :)
Wybieram Julię z Petite Juliette, Bree z Breevintage-cottage i Ushii z Ushiilandii, dziewczyny przyjmijcie to wyróżnienie ode mnie :) i napiszcie jakieś ciekawostki i coś tajemniczego o sobie :)

Ściskam Was mocno,
Aga

1 komentarz:

  1. Dziekuje :)
    OO ja tez Ryba :) i wiele punktow mamypodobnych :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń