poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Włoskie smaki

W miniony weekend na naszym stole gościły włoskie smaki.
A dziś podaję przepis na pyszne roladki z szynki parmeńskiej z odrobiną masy krówkowej w celu przełamania smaku  i kremu balsamicznego. Pychotka!
Potrzebujemy:
kilka plastrów szynki parmeńskiej
masa krówkowa
krem balsamiczny
uprażone pestki słonecznika
sałata lodowa podarta na kawałeczki
Plastry szynki parmeńskiej smarujemy cienką warstwą masy krówkowej, posypujemy całość kawałkami sałaty lodowej. Zwijamy w rulonik. Posypujemy uprażonymi pestkami słonecznika i polewamy kremem balsamicznym.
Zachęcam do wypróbowania. Bardzo ciekawy smak.
Smacznego!
I jeszcze kilka migawek z tamtego wieczoru:

Dobrej nocy Wam życzę,
Aga

środa, 24 sierpnia 2011

Wróciłam......

Witajcie, długo mnie nie było, wiem. Wakacje, praca, wyjazdy, praca, obowiązki, moja Niunia. Czasu brakowało na wszystko, ale powoli spróbuję powrócić do blogowej rzeczywistości :)
Chociaż bywałam regularnie u Was wszystkich na blogach, na bieżąco monitoruję to co się u Was dzieje :)
Wakacje spędziliśmy nad polskim morzem, na szczęście pogoda dopisała, Hania była przeszczęśliwa, było naprawdę cudownie, potem weekend na Mazurach, raz jeszcze nasze polskie morze i już po wakacjach, minęły jak z bicza strzelił.
Dziękuję wszystkim miłym duszyczkom, które pamiętały o mnie, dopytywały co słychać i czy wszystko w porządku. Dziękuję Wam za pamięć. Bukiet słoneczników specjalnie dla Was wirtualnie przesyłam:
Dzisiaj przyszła do mnie długo oczekiwana paczuszka, poprosiłam kochaną Syl o dwie miseczki, które od dawna podziwiam na polskich i zagranicznych blogach. I wiecie co ta szalona kobieta zrobiła, przysłała mi nie dwie miseczki tylko cały komplecik przecudnej urody i nie tylko, same zobaczcie:

A ta biała krówka w środku to jeden z całego stada krówek cukierków/żelków przepysznych :)Truskaweczki zawisły na literkach w pokoju Hanusi:Dziękuję Ci Kochana raz jeszcze, sprawiłaś mi przeogromną radość :)

Dobrej nocy Wam życzę,
Aga